• دیدار مدیرعامل بیمه سینا با همکاران و نمایندگان شعبه زاهدان
   دیدار مدیرعامل بیمه سینا با همکاران و نمایندگان شعبه زاهدان

   مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بیمه سینا و هیئت همراه به منظور بازدید از شعبه زاهدان و بررسی عملکرد آن، به استان سیستان و بلوچستان رفت.

   به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، دکتر رضا جعفری در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران و نمایندگان این استان افزود: اجرای برنامه استراتژیک چهار ساله و حرکت هم‌راستا و باانگیزه‌ی همه‌ی مدیران و کارکنان و نمایندگان در راستای آن از مهمترین دلایل توفیق شرکت در دو سال اخیر و بهبود و ارتقاء آن در صنعت بیمه محسوب می‌شود.

   مدیرعامل بیمه سینا با بیان اینکه تلاش ما در سال جاری این بود که با برنامه‌ریزی بهتر و تمرکز بیشتر حرکت کنیم، افزود: نتیجه این اقدامات به لطف الهی، رشد قابل توجه در شاخص‌های مختلف بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری است که گزارش آن به زودی به اطلاع همگان خواهد رسید.

   وی با اشاره به بهبود فعالیت شعب در سال جاری بر اساس بودجه تعیین شده، گفت: مدیران شعب ضمن شناسایی مشتریان بالقوه و برگزاری جلسات مذاکره، باید نمایندگان را نیز در جذب مشتری هدایت و حمایت کنند.

   دکتر جعفری تأکید بر ضرورت هم‌افزایی، همدلی و صمیمیت توأم با تلاش و سلامت در کار خاطرنشان کرد: امیدواریم که با رعایت این موارد، در سال آینده شاهد رشد بیش از پیش بیمه سینا باشیم.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
  • نمایش بنرهای صفحات پورتال
   نوع محتوا در تنظیمات بلاک انتخاب نشده است.