• تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
   تعداد بازدید: 332
   آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیئت مدیره شرکت بیمه سینا
   به اطلاع کلیه‌ی سهامداران محترم شرکت بیمه سینا می‌رساند، با عنایت به این که انتخاب اعضای هیئت مدیره در انطباق با اساسنامه‌ی جدید شرکت در دستور کار قرار دارد و در اجرای مفاد ماده 29 اساسنامه، اعضای هیئت مدیره باید از بین اشخاص حقیقی سهامداران انتخاب شوند و اسامی داوطلبان عضویت در هیئت مدیره می‌بایست برای تأیید صلاحیت به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام و پس از تأیید برای رأی گیری به مجمع عمومی عادی شرکت ارایه گردد.
   از این رو از کلیه‌ی سهامداران داوطلب عضویت در هیئت مدیره که دارای شرایط یاد شده در ماده 29 اساسنامه شرکت و آیین‌نامه 90 شورای عالی بیمه هستند، دعوت به عمل می‌آید حد اکثر تا دو ماه پس از تاریخ انتشار این آگهی با همراه داشتن مدارک زیر به اداره امور سهام شرکت بیمه سینا به نشانی: بلوار میرداماد، بعد از نفت شمالی، پلاک225، طبقه 2 مراجعه نمایند.

   مدارک لازم جهت ثبت نام :
   1- ارائه تأیید کتبی‌دارندگان حداقل 5 درصد سهام شرکت بیمه سینا مبنی بر حمایت از داوطلبی متقاضی برای عضویت در هیئت مدیره.
   2- تصاویر شناسنامه و کارت ملی به همراه اصل آن‌ها.
   3- تکمیل فرم ثبت نام اعلام داوطلبی عضویت در هیئت مدیره درج شده در سایت شرکت.
   4- تهیه و ارائه سهام وثیقه به میزان یکصد هزار سهم شرکت بیمه سینا.
   شایان ذکر است داوطلبان جهت آگاهی از شرایط عضویت و احراز صلاحیت تصدی به عضویت در هیئت مدیره شرکت بیمه سینا (سهامی عام) می‌توانند مفاد اساسنامه مورد عمل را در سایت شرکت به نشانی http://sinainsurance.com/asasname98.pdf ملاحظه نمایند. در ضمن دارا بودن شرایط مذکور برای داوطلبان الزامی است.   مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت بیمه سینا (سهامی عام)


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: