• تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   تعداد بازدید: 240
   بازدید مدیرعامل بیمه سینا از شعبه کاشان
   مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا به اتفاق هیأت همراه طی بازدید از شعبه کاشان با کارکنان و نمایندگان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، در این دیدار دکتر رضا جعفری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شعبه در جریان فعالیت‌های این شعبه قرار گرفت.

   وی در ادامه ضمن یادآوری و تأکید بر پنج استراتژی اصلی شرکت گفت: با کمک این استراتژی‌ها توانستیم در سال 1398، پرتفوی شرکت را با رشد 62 درصدی به حدود یک هزار و 400 میلیارد تومان برسانیم و در سال جاری نیز با ادامه این روند به سقف 2 هزار و 500 میلیارد تومان خواهیم رسید و سهم خود را از بازار تثبیت می‌کنیم.

   مدیرعامل بیمه سینا تصریح کرد: خوشبختانه پرتفوی شرکت در سه ماهه نخست امسال به رغم محدودیت‌ها، با رشد 45 درصدی مواجه شد و این آمار نشان می‌دهد که حرکت بر اساس برنامه و استراتژی توسط نیروی انسانی باانگیزه و متخصص می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

   ایشان با اشاره به لزوم شناسایی ظرفیت‌های منطقه‌ای در شعب گفت: به‌کارگیری شیوه‌های نوین بازاریابی و بیان شفاف شرایط در مذاکره با مشتریان بالقوه می‌تواند در جذب مشتری مؤثر واقع شود.

   وی بر ضرورت هم‌افزایی، همدلی و صمیمیت توأم با تلاش و رعایت اصول حرفه‌ای و سلامت در کار تأکید کرد و گفت: امیدواریم که با رعایت این مسائل در سال پیش‌رو شاهد رشد بیش از پیش بیمه سینا باشیم.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: