• تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
   تعداد بازدید: 565
   تشریح اقدامات بیمه سینا برای مقابله با کرونا
   بیمه سینا در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور، به یاری مردم و اقشار آسیب‌دیده شتافت.

   به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، با دستور دکتر رضا جعفری، پرداخت کمک هزینه و بسته‌های معیشتی به تعدادی از افراد آسیب‌پذیر از کرونا و همین‌طور اهدای اقلام مورد نیاز برای تجهیز بخش کرونا در بیمارستان‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شد.
   ضمناً بیمه سینا به پاس قدردانی از زحمات پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در مقابله با بیماری کرونا، طرح بیمه «سلامت یاران» را با صدور بیمه‌نامه‌های بدنه خودرو، مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان و آتش‌سوزی منازل مسکونی کادر درمانی کشور با اعمال هفتاد درصد تخفیف ویژه در سراسر کشور از ۲۱ اسفندماه اجرایی کرده است.
   این گزارش می‌افزاید، برای حفظ سلامت بیمه‌گذاران، زیرساخت‌های لازم جهت تمدید بیمه‌نامه‌های شخص ثالث به صورت آنلاین و سایر روش‌های غیرحضوری مطابق بخش‌نامه بیمه مرکزی و پس از انقضای مدت بیمه‌نامه از سوی شعب این شرکت بدون الزام به حضور بیمه‌گذاران به طور پیوسته فراهم شده و هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.
   گفتنی است، بیمه سینا به عنوان عضوی از خانواده بنیاد مستضعفان، وظیفه خود می‌داند تا در زمان بروز حوادث مختلف، به میدان عمل بیاید و به همین منظور این بار نیز تلاش می‌کند تا زمان رفع قطعی این بیماری در کنار هموطنان گرامی باشد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: