• اخبار
   دکتر رضا جعفری، مدیرعامل بیمه سینا در بازدیدی که روز پنج‌شنبه 14 شهریورماه 1398 از شعبه ساری داشتند با امام جمعه ساری و مسئولین ستاد مدیریت بحران این استان دیدار و گفت‌وگو کردند.
   در بازدید مدیرعامل بیمه سینا از شعبه ساری عنوان شد:
   مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در بازدیدی که روز پنج‌شنبه 14 شهریورماه 1398 از شعبه ساری داشتند با کارکنان و نمایندگان این شعب دیدار کردند.
   مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا به اتفاق هیأت همراه در بازدیدی که روز سه‌‌شنبه 12 شهریورماه 1398 از شعبه ارومیه داشتند با کارکنان و نمایندگان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کردند.
   دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در پیامی فرارسیدن عید سعید غدیر را تبریک گفت.
   شرکت بیمه سینا در سومین جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور که با رویکرد ارتقای سلامت محصولات و خدمات برگزار شد، لوح اشتهار دریافت کرد.
   دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در پیامی هفدهم مردادماه، «روز خبرنگار» را تبریک گفت.
   مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام بیمه سینا با حضور اکثریت سهامداران، مدیرعامل، اعضای هیأت‌مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار در ...
   شعبه جدید بیمه سینا در شهر بروجرد در راستای اهداف مشتری‌مدارانه و توسعه بازار و در جهت خدمت‌رسانی بهتر به بیمه‌گذاران این شهر افتتاح شد.
   در نشست ماهانه مدیران ستادی و مناطق بیمه سینا مطرح شد:
   نشست ماهانه مدیران ستادی و مناطق بیمه سینا به‌منظور بررسی عملکرد و برنامه‌های این شرکت در روز شنبه (5 مردادماه 1398) برگزار شد.
   بیمه سینا در راستای توسعه و گسترش فعالیت‌های بیمه‌ای و به‌وجود آمدن زمینه‌های مناسب برای زائران عراقی در حین سفر به ایران، تفاهم‌نامه همکاری مشترک با شرکت بیمه التضامن عراق به امضای مشترک دکتر رضا ...
   بدین‌وسیله از کلیه سهامداران محترم و یا نماینده قانونی و تام‌الاختیار آنان دعوت می‌شود جهت شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه که ساعت 14 بعداز ظهر روز شنبه مورخ 1398/05/12 در محل تهران خیابان ولیعصر، ...
   در آیین بزرگداشت روز ملی محیط بان که به میزبانی اداره کل محیط زیست استان یزد و در شهرستان میبد برگزار شد از طرح بیمه جامع محیط‌بانان بیمه سینا رونمایی شد.
   دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در پیامی میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را تبریک گفت.
   پیرو آگهی منتشر شده در روزنامه اطلاعات به شماره 27318 مورخ 1398/04/11 در خصوص برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه سینا ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 1398/04/26 به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه ...
   نشست هم‌اندیشی بیمه و بانک سینا به‌منظور توسعه همکاری‌های فی‌مابین با حضور دکتر رضا جعفری مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا و مهندس محمدرضا پیشرو مدیرعامل بانک سینا روز سه‌شنبه 18 تیرماه ...