• تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
   تعداد بازدید: 876
   در بازدید مدیرعامل بیمه سینا از شعبه ساری عنوان شد:
   رشد سود 166 درصدی بیمه سینا نسبت به مدت مشابه در سال گذشته
   مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در بازدیدی که روز پنج‌شنبه 14 شهریورماه 1398 از شعبه ساری داشتند با کارکنان و نمایندگان این شعب دیدار کردند.

   به گزارش روابط‌عمومی بیمه سینا، در ابتدای این نشست، مهدی یحیی‌زاده سرپرست منطقه یک بیمه سینا گزارش عملکرد شعبه ساری را ارائه کردند و سپس اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های آینده در این شعبه را مورد بررسی قرار دادند.
   دکتر رضا جعفری، مدیرعامل بیمه سینا در این نشست با اشاره به عملکرد قابل تقدیر شعب و شبکه فروش سراسر کشور گفت: در پنج ماه نخست امسال بسیار فراتر از برنامه‌های استراتژیک تدوین‌شده عمل کرده‌ایم، به‌طوری‌که در این مدت‌زمان شاهد تحقق رشد 94 درصدی در تولید حق‌بیمه، رشد 62 درصدی سرانه حق بیمه صادره از 11.384 میلیون ریال به 18.386 میلیون ریال و رشد 220 درصدی درآمدهای سرمایه‌گذاری بوده‌ایم، همچنین سود خالص شرکت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 166 درصد رشد داشته است.
   وی اظهار امیدواری کرد که این روند روبه‌رشد با تلاش شبکه فروش و نمایندگان مطابق برنامه استراتژیک ارائه‌شده با سرعت بیشتری ادامه یابد.
   در پایان این نشست نیز پرسش و پاسخ با حضور نمایندگان و شبکه فروش جهت بررسی چالش‌ها و مشکلات موجود این حوزه برگزار شد و هر یک از حاضران به بیان دیدگاه‌ها و انتقادات خود پرداختند.
   همچنین، مدیرعامل بیمه سینا بازدیدی نیز از ساختمان جدید شعبه ساری داشتند و از نزدیک در جریان روند بازسازی ساختمان این شعبه قرار گرفتند.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: